ریختن تریاک در آب مرغداری‌ها صحت ندارد

ریختن تریاک در آب مرغداری‌ها صحت ندارد

ریختن تریاک در آب مرغداری‌ها صحت ندارد

رییس اتحادیه مرغداران گیلان گفت: ریختن تریاک در آب مرغداری ها توسط مرغداران در استان گیلان را رد می‌کنم و این امر صحت ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “زرماکیان مزرعه سبز” فرهاد گیاهی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: گیلان جزء پنج استان برتر کشور در تولید مرغ است و از نظر کیفیت نیز توانسته است جزء سه استان برتر کشور در تولید مرغ باکیفیت باشد.

وی در خصوص ریختن تریاک در آب مرغداری ها افزود: چنین چیزی ممکن نیست و این خبر را کاملا رد می‌کنم.

گیاهی ادامه داد: هرگز ریختن تریاک در آب مرغداری ها اتفاق نیفتاده است و پراکنش چنین شایعه ای برای ضربه زدن به صنعت مرغداری است.

وی خاطرنشان کرد: نظارت و بازرسی از مرغداری‌ها به طور مرتب در حال انجام است و اگر تاکنون چنین تخلفی مشاهده می‌شد حتما متوجه می شدیم.

رییس اتحادیه مرغداران گیلان گفت: حتی اگر در رصدها چنین تخلفاتی آشکار نشود، حتما در نمونه گیری‌ها و آزمایشات باید وجود تریاک در مرغ ها مشخص شود که تاکنون چنین چیزی مشاهده نشده است.

وی تصریح کرد: به شدت چنین خبری را رد می کنم و اصلا صحت ندارد.

گیاهی با بیان اینکه مرغداران استان از جمله تولیدکنندگانی هستند که سلامت مردم و در نهایت سلامت جامعه برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است، یادآور شد: هیچ مرغداری چنین ریسکی نمی‌کند که با انجام چنین تخلفاتی موجبات تعطیلی واخد خود را فراهم کند.

اشتراگ گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *